Dzień dobry teatralny „ministrze”
Dzień dobry teatralny „ministrze” Przemysław Czarnek Jestem pod ogromnym wrażeniem pańskiego wystąpienia na Zamku Królewskim podczas Kongresu Edukacji Klasycznej. Nie wiem tylko,czy dobrze wybrał pan miejsce spotkania?Kościół byłby znacznie lepszy do…